RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 30000067 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 30000067 1.174 Inch Oring Silicone Zinc OEM Sealing Component
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 30000067 |
| Manufacturer Part # | 30000067 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 30000067 Oring 1.174 Idx.103 W Si Ze 2 1