RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 300-360WJ3Y1 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 300-360WJ3Y1 22 Inch Shelf Wire Galvanized Steel for Food Storage
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 300-360WJ3Y1 |
| Manufacturer Part # | 300-360WJ3Y1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Weight | 7.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 300-360WJ3Y1 Shelf Wire 22.38x33.75