Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 300-05850 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 300-05850 3.9 Inch Width Stainless Steel Water Filtration Module with High Capacity
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 300-05850 |
| Manufacturer Part # | 300-05850 |
| Height | 3.85" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 300-05850 Ma Q10
