Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 300-05831 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 300-05831 4.25 Inch Filtration Cartridge with Membrane Technology
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 300-05831 |
| Manufacturer Part # | 300-05831 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 2.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 300-05831 Cto Qcr
