Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 300-05821 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 300-05821 14 Inch Water Filtration Cartridge for Beverage Stations
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 300-05821 |
| Manufacturer Part # | 300-05821 |
| Height | 4.25" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 300-05821 Cto Q10cr Cart Pre & Pos
