- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 30-21494 1 Inch Air Cooled Condenser Unit Stainless Steel - Compact
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 30-21494 |
| Manufacturer Part # | 30-21494 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 30-21494 Cond. Unit Cu Tec Aj4480 Y Aa1