RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 30-18645 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 30-18645 12 Inch Compressor Electric Aluminum Air-Cooled
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 30-18645 |
| Manufacturer Part # | 30-18645 |
| Height | 11" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 30-18645 Compressor 240 Volt