Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 30-03-10361-A commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 30-03-10361-A 22.5 Inch Burner Aluminized Steel with Air Shutter
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 30-03-10361-A |
| Manufacturer Part # | 30-03-10361-A |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 30-03-10361-A Aluminized Steel Burner W/ Air Shutter, 22.5" Overall 21" Burner W/ Brackets 18" Burn Area, Air Shutter # 26-1863, Magikitch N Charbroiler Series 600
