- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 3-SC11K 2.5 Inch Knob for Dmt 40 Steam Units with Durable Finish
| Fits with Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3-SC11K |
| Manufacturer Part # | 3-SC11K |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3-SC11K Knob For Dmt 40
