FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 3-S252 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 3-S252 3.6 Inch Solenoid Valve Designed for Steam and Water
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 3-S252 |
| Manufacturer Part # | 3-S252 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 3-S252 Solenoid Valve
