RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 3-PG00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 3-PG00 Pressure Gauge 3 Inch Diameter Stainless Steel with Accurate Readings
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 3-PG00 |
| Manufacturer Part # | 3-PG00 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 3-PG00 Pressure Gauge
