Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3-0136-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 3-0136-2 1 3/4 Inch Pin Cotter for Industrial Applications Steel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 3-0136-2 |
| Manufacturer Part # | 3-0136-2 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 3-0136-2 Material Steel, Length 1 3/4", 44 Mm
