RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2W-36027 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2W-36027 2-5/8 Inch Control Panel Enclosure Black Polycarbonate
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2W-36027 |
| Manufacturer Part # | 2W-36027 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2W-36027 Control Panel Enclosure, 2-5/8" X 10-1/4" Original Chrome Steel(changed To Black, Polycarbonate 02/09), Front That Holds, # 22-1418 Toastmaster Nameplate Light-dark Sticker., Toastmaster Toaster 424 430 Ht409 424 Tp409 Tp44, Nu-vu
