RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2VZ9525 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2VZ9525 3.55 Inch Shaft Hinge with Spacers Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2VZ9525 |
| Manufacturer Part # | 2VZ9525 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2VZ9525 Shaft Hinge 14w/spacers