- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2VZ19133 7 Inch Arm Assembly with Alloy Steel Construction
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2VZ19133 |
| Manufacturer Part # | 2VZ19133 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 4.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2VZ19133 L/h Arm Assy 14spt
