- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2VZ0312 2.1 Inch Valve Drain 3/4 NPT with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2VZ0312 |
| Manufacturer Part # | 2VZ0312 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2VZ0312 Valve Drain 3/4 Npt
