RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V47650 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2V47650 3/8 Inch Valve Antisyphon Commercial Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2V47650 |
| Manufacturer Part # | 2V47650 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2V47650 Valve Antisyphon 3/8
