- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2V-Z7641 0.45 Inch OEM Rod Arm Connection Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2V-Z7641 |
| Manufacturer Part # | 2V-Z7641 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2V-Z7641 Rod Arm Connection