RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V-Z5789 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2V-Z5789 14 Inch Probe Tube Corrosion Resistant Alloy with Descriptors
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-Z5789 |
| Manufacturer Part # | 2V-Z5789 |
| Height | 10.7" |
| Width | 14.1" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 10.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-Z5789 Probe Tube Um1833
