Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket bakery deck ovens.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride 2V-R3104A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2V-R3104A 6.05 Inch Gas Valve Kit Stainless Steel for Commercial Ovens
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2V-R3104A |
| Manufacturer Part # | 2V-R3104A |
| Height | 4.45" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 7" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2V-R3104A Gas Valve Kit 7000bmvr Nat
