Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang aftermarket reusable chopsticks and chopstick holders.
- Engineered to match existing Lang units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lang 2V-80502-08 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2V-80502-08 Gas Solenoid Valve Stainless Steel High Performance
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-80502-08 |
| Manufacturer Part # | 2V-80502-08 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-80502-08 Solenoid Gas Valve
