RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2V-80502-08 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2V-80502-08 4.95 Inch Gas Valve with Corrosion Resistant Metal Construction
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2V-80502-08 |
| Manufacturer Part # | 2V-80502-08 |
| Height | 3.9" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2V-80502-08 Solenoid Gas Valve
