RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2V-80502-01 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2V-80502-01 3.55 Inch Electric Solenoid Valve Aluminum
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2V-80502-01 |
| Manufacturer Part # | 2V-80502-01 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2V-80502-01 Solenoid Valve 120vac
