RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2V-70774 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2V-70774 2.25 Inch Valve Solenoid Electric Stainless Steel with Sealed Coil
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2V-70774 |
| Manufacturer Part # | 2V-70774 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2V-70774 Valve Solenoid 240v Rohs
