RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2V-21840817 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2V-21840817 5.5 Inch Tube Carry Over Left for BBQ Systems
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2V-21840817 |
| Manufacturer Part # | 2V-21840817 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 26.9" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2V-21840817 Tube Carry Over Left 26.7 07 Cbbq
