- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2V-1125507 21 Inch Long Right-hand Mount Runner Tube Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-1125507 |
| Manufacturer Part # | 2V-1125507 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-1125507 21" Long, Magikitchn Rmb-648 Right-hand Mount
