Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2UZ19301 6.4 Inch Fan and Durable Aluminum Blades
Item:
#1267813
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2UZ19301 |
| Manufacturer Part # | 2UZ19301 |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2UZ19301 6.4 Inch Fan and Durable Aluminum Blades
$478.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2UZ19301 Fan