RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2UZ17520 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2UZ17520 4.7 Inch Muffin Fan 130cfm Electric Stainless Steel with Air-Cooled Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ17520 |
| Manufacturer Part # | 2UZ17520 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ17520 Muffin Fan130cfm 208/240
