RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2UZ11917 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2UZ11917 4.25 Inch Electric Motor 158 RPM CCW
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ11917 |
| Manufacturer Part # | 2UZ11917 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ11917 Motor Ccw 158 Rpm 120v
