RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2UZ11855 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2UZ11855 4.8 Inch Electric Motor Gear High-Grade Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2UZ11855 |
| Manufacturer Part # | 2UZ11855 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 3.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2UZ11855 Motor Gear 240v
