FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2U302984 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2U302984 15 Inch Ventless Blower Assembly Stainless Steel with Easy Maintenance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U302984 |
| Manufacturer Part # | 2U302984 |
| Height | 12" |
| Width | 15.7" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 18.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U302984 Blower Assy Vntlss Hd 20 8
