RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints ice machine parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2U0139-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2U0139-01 Control Board OEM for Hoshizaki Ice Machines
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2U0139-01 |
| Manufacturer Part # | 2U0139-01 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2U0139-01 Control Board, Hoshizaki, Ice Machine All Cubers Except Old Models Ending In 02., , Ice Machine Series Km-250 Km-450 Km-452 Km-500mae, Km-630 Km-632 Km-800 Km-1200 Km-1300 Km-1600
