FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints -2U0106-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki -2U0106-01 Pump Motor 6.4 Inch Stainless Steel OEM Electric with Durability
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | -2U0106-01 |
| Manufacturer Part # | -2U0106-01 |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki -2U0106-01 Pump Motor