- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2U-Z3412 9 Inch Blower Motor Assembly for Humidity Cabinets
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-Z3412 |
| Manufacturer Part # | 2U-Z3412 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-Z3412 Blower Motor Assembly, 115/230v 50/60hz 3000rpm Wire Leads, Star Hot Food Humidity Cabinet Hfd2a Hfd3a
