RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2U-Z14624 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2U-Z14624 6 Inch Stainless Steel Motor Fan Tvd with Precise Airflow
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2U-Z14624 |
| Manufacturer Part # | 2U-Z14624 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2U-Z14624 Motor Fan Tvd
