FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2U-Z14025 18 Inch Blower Assembly Electric Metal - OEM
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2U-Z14025 |
| Manufacturer Part # | 2U-Z14025 |
| Height | 15" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2U-Z14025 Blower Assy 208/240 1p C W
