RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2U-85205 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2U-85205 6.4 Inch electric conveyor motor 2 RPM stainless steel with reliable performance
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2U-85205 |
| Manufacturer Part # | 2U-85205 |
| Height | 4.55" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 3.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2U-85205 220v/50hz Convyr Motor 2rpm
