RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2U-85175 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2U-85175 6 Inch Electric Motor B/r 115V 60Hz 25RPM Drive
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2U-85175 |
| Manufacturer Part # | 2U-85175 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2U-85175 Motor B/r 115v 60hz 25rpm 371
