RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2U-71460 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2U-71460 Width 0.2 Inch Tea Disp Faucet Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2U-71460 |
| Manufacturer Part # | 2U-71460 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2U-71460 Seat Cup Tea Disp Faucet