RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2U-303655 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2U-303655 4.4 Inch Fan Cooling Fixture Metal for Commercial Use
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2U-303655 |
| Manufacturer Part # | 2U-303655 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2U-303655 Fan Cooling Ft
