- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2U-30233 4.25 Inch Electric Motor Lift Deep Fryer with Durable Components
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2U-30233 |
| Manufacturer Part # | 2U-30233 |
| Height | 3" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2U-30233 Motor Lift Elect Fryers 2
