RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2U-30200-46 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2U-30200-46 6.4 Inch Axial Fan Motor Electric Durable Alloy
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-30200-46 |
| Manufacturer Part # | 2U-30200-46 |
| Height | 2.05" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-30200-46 Mtr W/fan Axial 220vac 70c
