FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang hot dog equipment.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2U-30200-03 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2U-30200-03 Motor 9 Inch Electric 1/3 Hp Durable Aluminum
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2U-30200-03 |
| Manufacturer Part # | 2U-30200-03 |
| Height | 7.62" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 18.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2U-30200-03 Motor 1/3 Hp 480v 3ph
