RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2U-200590 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2U-200590 Gear Motor 4.55 Inch Star CW Fan Electric Motor
| Manufacturer | Holman |
|---|---|
| Model Number | 2U-200590 |
| Manufacturer Part # | 2U-200590 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Holman 2U-200590 Gear Motor With Fan 208/240v 50/60hz Cw, Star
