RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2TZ0622 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2TZ0622 Thermostat Hi-limit 250 F Open Contact for Hot Dog Steamer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2TZ0622 |
| Manufacturer Part # | 2TZ0622 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2TZ0622 Hi-limit 250 F L175, 15/120, 2ea 1/4" M Push-ons, Open, Contact., Star Hot Dog Steamer 11rw 11wla 11wsa 12mc, 12mcpt 15mc 15mcpt 7rw 8a-35sxe
