RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T43933 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2T43933 3.9 Inch Stainless Steel Electric Thermo Hilimit - M4200 Ro
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T43933 |
| Manufacturer Part # | 2T43933 |
| Height | 3.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T43933 Thermo Hilimit M4200 Ro