RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2T40509 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2T40509 3.45 Inch Thermostat Stainless Steel for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T40509 |
| Manufacturer Part # | 2T40509 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T40509 Thermostat
