RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T304937 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2T304937 3.6 Inch Thermo Control Cap Bulb Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T304937 |
| Manufacturer Part # | 2T304937 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T304937 Thermo Control Cap/bulb 2
