RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T-Z5176 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2T-Z5176 0.6 Inch Thermostat Hilimit Opens at 140°F Safety Device
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2T-Z5176 |
| Manufacturer Part # | 2T-Z5176 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2T-Z5176 Tstat Hilimitopens140f
