RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 2T-Z13362 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 2T-Z13362 5.7 Inch OEM Thermostat for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T-Z13362 |
| Manufacturer Part # | 2T-Z13362 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T-Z13362 Thermostat